Zapowiedź 7 kolejki

Tygrys Huta Mińska - MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 września, 15:30

Do Huty Mińskiej przyjedzie spadkowicz z Małkinii Górnej. Tygrys obecnie jest liderem tabeli. Do tej pory nie zaznał jeszcze porażki. Groźne było w ostatnim meczu, kiedy to Tygrys podejmował ostatnią drużynę w tabeli, Błękitnych Stoczek. Gospodarze strzelili bramkę na 1:2 i wydawałoby się, że Błękitni powalczą choć o punkt. Jednak Tygrys mimo osłabienia (czerwona kartka w 85 min.) strzelił decydującą bramkę i goście wygrali mecz 1:3. Natomiast drużyna MKS-u obecnie znajduje się na czwartej pozycji ze stratą tylko jednego punktu do lidera. Drużyna z Małkinii także weszła z meczu cało, gdyż musiała do końca powalczyć o korzystny rezultat. Na jej szczęście wygrała z Tęczą 3:1. Wydaje się, że spotkanie spadkowiczów będzie walką na śmierć i życie. Kto z tego meczu wyjdzie zwycięsko? Dowiemy się o tym po meczu.

Kosovia Kosów Lacki - Polonez Mordy 30 września, 16:00

Do Kosowa Lackiego zawita drużyna Poloneza. Kosovia jest w dobrej sytuacji, będąc teraz na trzeciej pozycji. Tak samo jak MKS, gospodarze mają tylko punkt straty do lidera. Kosovia w niedzielę sprawiła niespodziankę swoim kibicom, bo choć przegrywała w Żeliszewie 3:1, to jednak doprowadziła do wyniku 5:6. Natomiast Polonez jak na beniaminka radzi sobie nieźle. Obecnie zajmuje ósme miejsce i ma 7 punktów zebranych w ciągu 6 meczów. Trzy ostatnie punkty Polonez zdobył u siebie, zwyciężając z LKS-em 3:1. Czy Kosovia swoim doświadczeniem z okręgówki pokaże kawałek dobrego futbolu i pokona Polonez? A może to Polonez zrobi niespodziankę w Kosowie Lackim? Przekonamy się o tym w sobotę.

Tęcza Korczew - Miedzanka Miedzna 1 października, 14:00

Do Korczewa przyjedzie drużyna Miedzanki. Pod względem tabeli zapowiada się kolejny ciekawy mecz.
Tęcza Korczew po 6 kolejkach zajmuje szóste miejsce, mając straty do lidera tylko albo aż 4 punkty. W hicie kolejki Tęcza przegrała ze spadkowiczem z Małkinii 3:1. Natomiast drużyna Miedzanki obecnie zajmuje drugie miejsce, mając tyle samo punktów, co Kosovia i MKS, ale jest wyżej dzięki meczom bezpośrednim. Czy Tęcza pokona Miedzankę w tym trudnym meczu? A może to Miedzanka zdobędzie ważne 3 punkty w walce o powrót do LO? Niedzielny mecz to pokaże.

Grodzisk Krzymosze - Błękitni Stoczek 1 października, 15:00

Do Krzymosz zawita drużyna walcząca o utrzymanie, czyli Błękitni. Grodzisk w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu radzi sobie bardzo dobrze. Do tej pory drużyna wywalczyła trzynaście punktów i zajmuje obecnie piąte miejsce. Ostatnie trzy punkty Grodzisk zdobył, wygrywając na wyjeździe z Nojszewianką 0:1. Natomiast drużyna ze Stoczka nie zachwyca nas swoją grą. Co prawda walczyła z liderem choć o remis, ale mimo gry w przewagi od 85. minuty to Tygrys ustalił wynik meczu. Mecz zakończył się wynikiem 1:3. Czy Grodzisk po raz kolejny zdobędzie 3 punkty? Czy może to Błękitni zaskoczą nas i zdobędą te 3 punkty? Przekonamy się o tym po meczu.

Jutrzenka Cegłów - Jastrząb Żeliszew 1 października, 15:00

Do Cegłowa przyjedzie drużyna z Żeliszewa. Obie te drużyny walczą o utrzymanie się w A-klasie. Jutrzenka obecnie posiada 3 punkty i zajmuje jedenaste miejsce. Natomiast Jastrząb także posiada 3 punkty, ale bramkowo przegrywa z Jutrzenką i zajmuje dwunaste miejsce. Jutrzenka trzy punkty zdobyła w ostatnim meczu. Drużyna z Cegłowa pokonała Tęczę Stanisławów 0:2. Natomiast Jastrząb w ostatnim meczu mógł zgarnął całą pulę punktów na ciężkim przeciwniku, jednak zbytnia pewność wygranej w tym czasie spowodowała przegraną w najgorszy sposób. Jastrząb bowiem przegrał z Kosovią 5:6. Czy Jutrzenka po raz drugi zgarnie trzy punkty? Czy może to Jastrząb po czterech porażkach w końcu złapie wiatr w żagle i wygra to spotkanie? Przekonamy się o tym po meczu.

LKS Ostrówek - Nojszewianka Dobre 1 października, 15:00

Do Ostrówka zawita kolejna drużyna walcząca o utrzymanie, czyli Nojszewianka. LKS obecnie ma dziewięć punktów i zajmuje siódmą lokatę. Niestety, w ostatnim meczu drużyna z Ostrówka zgubiła punkty w Mordach, gdzie Polonez pokonał ich 3:1. Natomiast Nojszewianka jest zdecydowanie w gorszej sytuacji. Tak samo, jak Jastrząb, drużyna z Dobrego ma trzy punkty i zanotowała cztery porażki z rzędu. Ostatni mecz był grany z Grodziskiem. Mimo gry w przewadze od 67. minuty Nojszewianka nie potrafiła strzelić jednej bramki i mecz zakończył się wynikiem 0:1. Czy LKS zdobędzie kolejne trzy punkty? Czy może to Nojszewianka zaskoczy grą przeciwnika i sama zdobędzie trzy punkty? Przekonamy się o tym w niedzielę.

Świt Barcząca - Tęcza Stanisławów 1 października, 16:00

Do Zakola przyjedzie drużyna ze Stanisławowa. Świt obecnie zajmuje dziewiąte miejsce i posiada 7 oczek. Ostatni mecz grali z ciężkim przeciwnikiem, jaki był obecny wicelider, Miedzanka. Widać było, że Świt grał do końca o korzystny rezultat, jednak przewaga była po stronie gospodarzy, którzy wygrali mecz 4:2. Natomiast drużyna ze Stanisławowa nie gra tak, jak powinna. Spadkowicz z okręgówki ma obecnie sześć punktów i zajmuje dziesiąte miejsce. Ostatni mecz z punktu widzenia poziomu drużyn to Tęcza zaskoczyła nas przegraną z Jutrzenką. Wynik tego meczu to był 0:2. Czy Świt pokaże klasę w starciu z teoretycznie lepszą drużyną? Czy może to Tęcza zdobędzie trzy punkty? Przekonamy się o tym po meczu.