Zapowiedź 5 kolejki

Jutrzenka Cegłów - Świt Barcząca 16 września, 16:00

W tym meczu spotkają się drużyny z Cegłowa oraz z Barczącej. Sytuacja Jutrzenki nie jest za ciekawa. Zajmuje ona przedostatnie miejsce, nie wygrywając żadnego meczu. Mimo gry w przewadze (od 69 minuty Miedzanka grała w "9", natomiast Jutrzenka w "10") nie udało się strzelić choć jednej bramki. Natomiast Świt obecnie jest dziesiątą drużyną w tabeli. W ostatnim meczu Świt pokonał Kosovię 2:1, mimo czerwonej kartki przy stanie 0:1. Czy Jutrzenka w końcu wygra spotkanie? Czy może Świt zdobędzie do kolekcji kolejne trzy punkty? Przekonamy się o tym w sobotę.

MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Miedzanka Miedzna 16 września, 16:30

Do Małkinii przyjedzie drużyna z Miedznej. Obecny lider wygrał wszystkie spotkania, licząc jeszcze niedzielne zwycięstwo z Błękitnymi aż 0:9. Natomiast Miedzanka obecnie zajmuje 5 miejsce, mając trzy zwycięstwa, w tym ostatnie z Jutrzenką 1:0. Czy MKS zaliczy piąte zwycięstwo z rzędu? Czy może Miedzanka pozbawi drużynę z Małkinii Górnej fotelu lidera? Przekonamy się o tym w sobotę.

Tygrys Huta Mińska - Nojszewianka Dobre 16 września, 16:30

Spadkowicz z Huty Mińskiej podejmie drużynę z Dobrej. W lepszej sytuacji jest zdecydowanie Tygrys. Wicelider zaliczył do tej pory trzy zwycięstwa oraz ostatnio remis z beniaminkiem, Polonezem Mordy. Natomiast Nojszewianka po czterech kolejkach zajmuje 11 miejsce z 3 punktami. Ostatnio nie ma szczęścia w meczach. Choć wygrała z Błękitnymi 7:2, to jednak dwa mecze to wysokie przegrane (z MKS-em 7:2 oraz z Tęczą K. 2:5). Czy Tygrys po raz kolejny udowodni swoją wyższość nad przeciwnikiem? Czy może Nojszewianka zaskoczy przeciwnika swoją grą? Przekonamy się o tym w sobotę.

Tęcza Korczew - Błękitni Stoczek 17 września, 15:00

Do Korczewa przyjedzie drużyna ze Stoczka Węgrowskiego. Tęcza po trzech zwycięstwach zajmuje obecnie czwarte miejsce. Tęczę cieszy fakt pokonania drużyny z Dobrej "na ich terenie" 2:5. Natomiast Błękitni to najwięksi pechowcy tych rozgrywek. 0 punktów, ostatnie miejsce oraz bilans bramkowy 6-25 oznaczają, że drużyna gości musi zacząć grać, jeśli myśli o grze w następnym sezonie w A-klasie. Czy Tęcza bez problemów wywalczy kolejne 3 punkty? A może w końcu Błękitni odblokują się, przynajmniej remisując? Przekonamy się o tym w niedzielnym meczu.

Grodzisk Krzymosze - Polonez Mordy 17 września, 16:00

W tych derbach gminnych zmierzą się drużyny: z Krzymosz i z Mordów. W lepszej sytuacji są gospodarze, którzy obecnie prasują się na szóstej pozycji z 7 punktami. Natomiast Polonez zajmuje dziewiąte miejsce. Grodzisk ma za sobą ostatni mecz w Żeliszewie, gdzie pokonał tutejszą drużynę 1:2. Natomiast Polonez w sobotę zremisował z Tygrysem 3:3. Czy Grodzisk zdobędzie kolejne 3 punkty? Czy może to Polonez zaskoczy swoją grą gospodarzy tego meczu? Przekonamy się o tym w niedzielę.

Kosovia Kosów Lacki - Tęcza Stanisławów 17 września, 16:00

To będzie starcie dwóch spadkowiczów. W lepszej sytuacji wydaje się być Kosovia. Ta drużyna w czterech kolejkach zdobyła 9 punktów. W ostatnim meczu bowiem Kosovia przegrała spotkanie w Zakolu ze Świtem 2:1. Natomiast Tęcza Stanisławów ostatnio odżyła, wygrywając ostatnio dwa spotkania (w 3 kolejce z Grodziskiem 2:3, a ostatnio z LKS-em 3:1). A obecnie zajmuje siódme miejsce. Czy Kosovia po raz kolejny zwycięży? Czy może to odrodzona Tęcza pokaże, że jest drużyną waleczną, grającą do końca? Przekonamy się o tym w niedzielę.

LKS Ostrówek - Jastrząb Żeliszew 17 września, 16:00

Drużyna z Ostrówka podejmie jedną z najgorszych drużyn wg tabeli, Jastrzębia. LKS obecnie ma na koncie 6 punktów i plasuje się na ósmej pozycji. W niedzielę bowiem drużyna z Ostrówka przegrała w Stanisławowie z tamtejszą Tęczą 3:1. Natomiast Jastrząb obecnie ma trzy punkty oraz dwunaste miejsce. Ostatni mecz z Grodziskiem przegrali 1:2. Czy LKS potwierdzi swoją dominację nad Jastrzębiem? Czy może Jastrząb zaskoczy gospodarzy tego meczu swoją grą? Przekonamy się o tym w niedzielę.