Zapowiedź 6 kolejki

Nojszewianka Dobre - Grodzisk Krzymosze 23 września, 11:00

Drużyna z Dobrego zmierzy się "u siebie" z Grodziskiem. Drużyna Nojszewianki nie jest w dobrej sytuacji, bowiem do tej pory zaliczyła tylko jedno zwycięstwo. Zajmuje ona dwunaste miejsce i na dzisiaj widziałbym ją w B-klasie. Ostatnią porażkę ten klub zanotował w sobotę, gdzie po nieudanej walce przegrał ze spadkowiczem z Huty Mińskiej aż 6:1. Natomiast Grodzisk co prawda teraz zajmuje szóste miejsce, ale do lidera ma tylko 3 punkty, co sprawia, że Grodzisk będzie grał tylko o zwycięstwo. Ostatni, derbowy mecz z Polonezem pokazał, że Grodziska stać na awans do LO. Wygrał go 4:0. Czy Nojszewianka w końcu odbuduje się i wygra to spotkanie? A może to Grodzisk zdobędzie zwycięstwo, nawet po ciężkiej walce? Przekonamy się o tym w sobotę.

Miedzanka Miedzna - Świt Barcząca 23 września, 16:00

Do Miedznej przyjedzie drużyna z Barczącej. Miedzanka po trudnym poprzednim sezonie zaczęła łapać wiatr w żagle. Obecnie ma cztery zwycięstwa i jedną porażkę. Po ostatnim meczu z drużyną z Małkinii (wygranym przez Miedzankę w Małkinii Górnej 0:3) nietrudno powiedzieć, że Miedzanka ma aspirację do powrotu po dwóch sezonach do klasy wyżej. Natomiast Świt jest niżej w stosunku do Miedzanki, ale też ostatnio zachwyca formą. Co prawda wygrał z Jutrzenką 2:3, ale z Kosovią pokazał klasę, wygrywając z nią. Czy Miedzanka zgarnie kolejne 3 punkty w tym meczu? Czy może Świt po raz kolejny pokaże klasę, wygrywając to spotkanie? Przekonamy się o tym w sobotę.

Błękitni Stoczek - Tygrys Huta Mińska 24 września, 16:00

Do outsidera przyjedzie spadkowicz z Huty Mińskiej. Drużyna Błękitnych chyba ma kryzys, gdyż sam stosunek bramek (8-32) wskazuje, że jest to pierwszy kandydat do spadku. Udowodniła to, przegrywając ostatnio mecz z Tęczą Korczew aż 7:2. Pozostaje liczyć tylko na to, że Błękitni zaczną wziąć się za siebie i trenować. Natomiast Tygrys wygraną z Nojszewianką 6:1 i korzystnymi dla siebie rezultatami wskoczył na fotel lidera. Do tej pory jako jedyna drużyna nie zaznała porażki. Czy drużyna Błękitnych zaskoczy drużynę Tygrysa? Czy może Tygrys przejdzie z łatwością Błękitnych? Przekonamy się o tym w niedzielę.

Jastrząb Żeliszew - Kosovia Kosów Lacki 24 września, 16:00

Do Żeliszewa przyjedzie spadkowicz z Kosowa Lackiego. Jastrząb w tym sezonie nie ma szczęścia w meczach (może poza jednym z Tęczą Korczew), dlatego też w pięciu meczach nazbierał tylko 3 punkty. Ostatnio Jastrząb także mógł wywalczyć choć 1 punkt, jednak decydującą bramkę strzelili przeciwnicy (czyli LKS, wygrywając całe spotkanie 5:3). Natomiast u Kosovii jest na odwrót: cztery zwycięstwa i jedna porażka. Obecnie posiada 12 punktów i zajmuje 3 miejsce. W ostatnim meczu, czyli w starciu spadkowiczów, Kosovia wygrała 5:2. Czy Jastrząb w końcu pokaże swoją siłę i wygra to spotkanie? Czy może Kosovia zdobędzie w Żeliszewie kolejne trzy punkty? Przekonamy się o tym w niedzielę.

MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Tęcza Korczew 24 września, 16:00

HIT KOLEJKI!

Do spadkowicza z Małkinii przyjedzie fenomenalna do tej pory drużyna z Korczewa. MKS do soboty był liderem tabeli, jednak ostatni mecz przegrany z Miedzanką 0:3 spowodował, że drużyna z Małkinii straciła fotel lidera. Obecnie zajmuje 5 miejsce i ma 12 punktów. Goście z Korczewa są w tej samej sytuacji. Mają tak samo jak gospodarze 12 punktów i zajmują czwarte miejsce. Na ostatnim meczu Tęcza wygrała u siebie z Błękitnymi aż 7:2. Czy drużyna z Małkinii pokaże, że ostatnia porażka to był przypadek? Czy może rozpędzona Tęcza zaliczy kolejne zwycięstwo z rzędu? Przekonamy się o tym w niedzielę.

Polonez Mordy - LKS Ostrówek 24 września, 16:00

Do Mordów przyjedzie drużyna LKS-u Ostrówek. Polonez do tej pory zdobył 4 punkty i zajmował 10 miejsce. W ostatnim meczu Polonez zmierzył się w Krzymoszach z tamtejszą drużyną Grodziska i przegrał ten pojedynek 4:0. Natomiast LKS jest w lepszej sytuacji od Poloneza. Goście na dzień dzisiejszy posiadają 9 punktów i zajmują siódme miejsce. Drużyna z Ostrówka ostatnio zaznała zwycięstwo u siebie z Jastrzębiem 5:3. Czy Polonez u siebie pokaże swój prawdziwy charakter? Czy może LKS zaskoczy drużynę z Poloneza, zwyciężając to spotkanie? Przekonamy się o tym w niedzielę.

Tęcza Stanisławów - Jutrzenka Cegłów 24 września, 16:00

Do Stanisławowa przyjedzie beniaminek z Cegłowa. Tęcza obecnie zajmuje dziewiąte miejsce i ma 6 punktów. Spadkowicz ze Stanisławowa grał ostatni mecz z innym spadkowiczem: Kosovią. Przegrał ten mecz w Kosowie Lackim 5:2. Natomiast Jutrzenka od początku sezonu nie zdobyła ani jednego punktu. Na ostatnim meczu ze Świtem mogła jeszcze strzelić jedną bramkę. Przegrała ten mecz 2:3. Czy Tęcza Stanisławów bez problemu przejdzie Jutrzenkę? Czy może to Jutrzenka sprawi w Stanisławowie niespodziankę? Przekonamy się o tym w niedzielę.